درباره تهران صدرا

درباره ما بیشتر بدانید

تهران صدرا

صنعت کابل ایران، صنعتی است رو به رشد که در این بین صنایع کابل های تخصصی تهران صدرا به عنوان عضو کوچکی از این جامعه بزرگ تولید سیم وکابل های سیلیکونی را در دستور کار خود قرار داده است .

این شرکت با بهره بردن از 17 سال تجربه در زمینه تولید سیم وکابل نسوز ( سیلیکونی )اقدام به ارائه محصولات خود به صنایع مختلفی نظیر: صنایع ریلی، نفت و گاز ، فولاد ،ساختمان، صنایع لوازم خانگی نموده است . ما مفتخریم ضمن رعایت استاندارد های ، ISIRI,IEC,VDE جهت تولید کابلهای تخصصی ذیل که بعضا در انحصار این مجموعه می باشد در خدمت صنعت کشور باشیم:

کابل های مقاوم در برابر آتش ،کابلهای مقاوم در برابر حرارت سیلیکونی کابل های ابزار دقیق، کابل های هالوژن فری ،سیم های سیلیکونی ،سیم های فایبر گلاس (دوروکش)،سیم جرقه زن. در این راستا کیفیت در تولید ،سرعت در انجام کار و خدمات پس از فروش را هدف خود قرار داده و خود را مقید به تحقق این امور می دانیم.

جلب رضایت

ما نیازهای شما را درک می کنیم و همواره در تلاش برای جلب رضایت شما هستیم .

سرعت و دقت

بی شک یکی از مهمترین ویژگی های ما سرعت و دقت در انجام پروژه های شماست.

کیفیت

استفاده از بهترین مواد اولیه و رعایت بالاترین استانداردها در تولیدات سیم وکابل.

درباره تهران صدرا

صنعت کابل ایران، صنعتی است رو به رشد که در این بین صنایع کابل های تخصصی تهران صدرا به عنوان عضو کوچکی از این جامعه بزرگ تولید سیم وکابل های سیلیکونی را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت با بهره بردن از 17 سال تجربه در زمینه تولید سیم وکابل نسوز (سیلیکونی) اقدام به ارائه محصولات خود به صنایع مختلفی نظیر: صنایع ریلی ، نفت و گاز ، فولاد ،ساختمان، صنایع لوازم خانگی نموده است.

اطلاعات تماس

تهران،‌ لاله زار جنوبی،
جنب بانک انصار، پلاک ۲۰۵

021-33978200
021-33979975
021-33116915